Fakültemizin Sportif Başarıları

 

Üniversitemiz Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen 2014-2015 Yılı Geleneksel Rektörlük Kupasını bu yıl da Fakültemiz başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Mühendislik Fakültesi Erkek Voleybol takımımız turnuvayı 2. olarak tamamlayıp, uzun yıllardır beklenen kupaya kavuşmuştur. Başta turnuva sayı kralı olan öğrencimiz Serkan DURASI olmak üzere tüm takımı başarılarından dolayı tebrik ederiz.

Son 5 yıldır final oynayan, başarıyı artık bir gelenek haline getirmiş Mühendislik Fakültesi Basketbol Takımımız ise, bu sezonki turnuvada da şampiyon olma başarısı göstermiştir. Turnuvanın en iyi oyuncusu seçilen öğrencimiz Kaan SUERDEM ile birlikte tüm takımı gösterdikleri bu başarıdan dolayı tebrik ederiz.

Fakülte Basketbol Takımımızın oyuncu kadrosu ve teşekkür mesajı da aşağıda yer almaktadır. 

“Sayın Dekanımız, Sayın Hocalarımız, Sevgili Mühendis Adayı Arkadaşlarımız, 

Rektörlük Kupasını 2014-2015 sezonunda da Mühendislik Fakültesine getirmemizin gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Son beş yılda finalin değişmeyen ismi olan Mühendislik Fakültesi, bu mücadelelerin üçünü kazandı. Başta final maçımızda bizi destekleyen ve sevincimize ortak olan Dekanımız Sayın Prof. Dr. Murat DOĞRUEL olmak üzere tüm hocalarımıza teşekkürü borç biliyoruz. Sezon boyunca bize kazanmanın yolunu gösteren koçumuz Arş. Gör.  Eyüp Anıl DUMAN'a ayrıca teşekkür ediyoruz. Son olarak final maçında desteklerini 40 dakika boyunca arttırarak devam ettiren Büyük Mühendislik Taraftarına, turnuvayı organize eden ve bizlere her türlü antrenman ve maç olanaklarını sağlayan spor salonu personeline ve finalde ortaya koydukları mücadele için rakibimiz Fen Edebiyat Fakültesine teşekkür ediyoruz. Sizlerin desteği ile, önümüzdeki senelerde de bu başarıyı devam ettireceğimize inanıyoruz. 

Saygılar…”

 

Mühendislik Fakültesi Basketbol Takımı Oyuncuları 

 Kadro:

Çağrı Yağız METİN 

Hüseyin YILMAZ

Bahri GÜLER

Kaan SUERDEM

Mustafa DEMİR

Onur EROL

Ayberk ÖZBAŞ

Ali CEBECİ

Göktuğ GÜRBULAK

Levent ERGÜL

Sercan ERDOĞAN

Gökhan ÇULFACI

Hunberk AKTAY

Kerem ÖZYURT

Ahmet YAROĞLU

 

HIZLI ERİŞİM