Azami Süresi Dolan Öğrencilerimize Duyuru

Azami süresi dolan öğrencilerimizin, Rektörlük tarafından yapılan bilgilendirme metninde belirtildiği üzere durumları (ek süre verilmesi, sınav hakları, ilişik kesilme durumu) BYS’de bulunan kayıtlarına işlenmiş ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı internet sayfasında duyurulmuştur: https://oidb.marmara.edu.tr/notice/azami-ogrenim-suresi-dolan-ogrencilerimize-duyuru

 

Bu gruplandırma ile ilgili itirazı bulunan öğrencilerimizin, öğrenci işleri ofisimizden Gül Albayrak ile irtibata geçmeleri gerekmektedir: gul.guler@marmara.edu.tr

 

Ek sınavlar, Akademik Takvimde de yer aldığı üzere 4-10 Ekim 2021 (1. Ek Sınav) ve 18-24 Ekim (2. Ek Sınav) tarihlerinde çevrimiçi olarak yapılacaktır.

 

Azami süresi dolan öğrenciler 2021-2022 Güz Dönemi ders kayıtlanmasında bulunmayacak olup, Ek Sınav haklarından yararlanacak öğrencilere bu dersler BYS’de atanacaktır ve öğrencilerimizin bir başvuruda bulunmasına gerek yoktur.

 

Sınav programları BYS’de ilan edilecektir.

 

Sınav programları ilanı sonrasında öğrencilerimiz ilgili ders öğretim üyesi ve bölüm başkanlığı ile irtibata geçebilir ve sorularını yöneltebilirler.

HIZLI ERİŞİM