Yeni Kurulacak Öğrenci Kulüpleri

Sevgili Öğrencilerimiz,

 

“Yeni Kurulacak Öğrenci Kulüpleri” hakkında Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığından gönderilen bilgilendirme aşağıdaki gibidir:

 

Üniversitemiz Şubat Dönemi yeni öğrenci kulüp kurma işlemleri için Başkanlığımız web sayfasından duyuru yayınlanmış olup, http://sks.marmara.edu.tr/notice/mu-yeni-ogrenci-kulup-basvurulari-subat-2019/ adresinden ulaşılabilir.

 

Kuruluş süreci ile ilgili detaylı bilgi verilmiş olup, biriminize yapılacak başvuruların ilgili sistemimiz üzerinden doldurulmuş ve çıktısı alınmış formlarla yapıldığını kontrol etmenizi rica ederiz. Elle doldurulmuş veya sistemimiz dışında herhangi bir yerden doldurulmuş formlar kabul edilmeyecektir.  

 

Kuruluş evrakları https://www.sksfit.com/kurulus.php adresi üzerinden doldurulacak olup, boş olarak veya gerekli şartlar sağlanmadığı takdirde form çıktısı alınamayacaktır.

 

Başvuru işlemleri 15 Ocak 2019 tarihinde sistemimiz üzerinden doldurulmaya başlanabilecek olup, 15 Şubat 2019 tarihine kadar başvuruların Kulüp Danışmanının bağlı olduğu birime yapılmış olması gerekmektedir.Birimler tarafından 15 Şubat 2019 mesai bitiminden sonra başvuru kabul edilmeyecektir. 

 

Biriminize yapılan başvurular 20 Şubat 2019 tarihine kadar Başkanlığımıza gönderilebilir.

 

Fakülteniz/Biriminiz web sayfasında; http://sks.marmara.edu.tr/notice/mu-yeni-ogrenci-kulup-basvurulari-subat-2019/ duyuru linkini paylaşabilirsiniz..

 

Herhangi bir soru, görüş veya öneriniz için aşağıdaki iletişim numaralarından veya e-mail ortamında Kültür Birimimizle iletişime geçmeniz rica olunur.


----------------------------------------
MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Kültür Şube Müdürlüğü

0216 338 38 69 / 1140 - 1162
kultur@marmara.edu.tr

QUICK MENU